WM075-1950-D5 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    WM075-1950-D5
  • Производитель
    ICC (International Components Corporation)
  • Описание
    ICC (International Components Corporation) WM075-1950-D5 Cord Plug: 5 Pin DIN Current - Output: 1.5A Efficiency: - Form: Wall Mount (3 Prong) Polarization: - Power - Output: 7.5W Rohs Status: RoHS non-compliant Series: WM Transformer Type: Switching Voltage - Input: 108 ~ 132VAC Voltage - Output Per Connector: 5VDC Other Names: EPS143, WM075-1950